10 КЛАС

Героїв завжди пам'ятають на небі й на рідній землі

Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, життя, - присвячується... година-реквієм "Героїв завжди пам'ятають на небі й на рідній землі!", проведена 10-класниками та учасниками гуртка "Научіть минулу славу повернути..." Гніздичівської ЗОШ І - ІІІ ступенів.
Цілу Вкраїну затуляли ви собою,
Самі беззахисні на площі у вогні.
Ридало небо, рвалося надвоє,
Бо ще не бачило подібної борні.
Так дорого за волю заплатили,
Такий тернистий до свободи шлях,
Небесну Сотню зорі освітили,
Щоби безсмертною лишилась у віках.
Слава Героям Небесної Сотні!!!

Зимова круговерть

Із вдячністю і розумінням відпускали минулий 2019 рік учні 5 - 11 класів Гніздичівської ЗОШ І - ІІІ ступенів у святковій програмі "Зимова круговерть".
Чудово прикрашена зала зібрала чимало батьків, школярів, учителів. Лунали радісні пісні, дівчата кружляли у танці, усмішки у глядачів з'являлися від акторських здібностей юних артистів. Із дитячих уст линули привітання з прийдешнім Новим роком та щирі віншування з Різдвом Христовим.
З Новим роком і Різдвом
Ми від серця всіх вітаємо!
Всій родині за столом
Щастя, радості бажаємо.
Тож нехай на Новий рік
Радує Вас кожна мить,
І на добрі справи всіх
Господь Бог благословить!

До 150-річчя від дня народження Климентія Шептицького

До 150-річчя від дня народження Климентія Шептицького учасниками гуртка "Научіть минулу славу повернути..." проведена година Духовності "Праведник світу, духовний провідник християн, Блаженний греко-католицької церкви". Діти ознайомилися з біографічною довідкою, політичною та громадською діяльністю Шептицького. Слухаючи пісню "Моліться, люди, всі до Бога", юнаки та дівчата досліджували настанови у праці "Віра. Надія. Любов", уривки якої виразно декламували шестикласники. Хлопці нагадали всім молитву "Ісусе, скріпи мою віру", із якою щодня звертався до Бога Климентій Шептицький. Гуртківці збагнули:
- У Вірі бажаємо жити!
- Надіємось на нашого Спасителя, який обдаровує усіх потрібними ласками;
- з Любови до Бога любимо всіх ближніх.

Коляда 2020

Революція Гідності

Події в легендарному місці столиці України - на Майдані, що відбулися 6 років тому, відтворили десятикласники Гніздичівської ЗОШ І - ІІІ ступенів разом із учасниками гуртка "Научіть минулу славу повернути..." в літературно-мистецькій композиції "Революція Гідності, освячена кров'ю". Цікавими були відеоролик, сценки, бентежили душу присутніх гостей слова віршів та пісень: "Вставай!", "Надія є", "Мамо, не плач", "Над землею тумани", "Гімн Євромайдану". Із запаленими свічками в руках та з молитвою на устах згадали і вшанували діти Героїв, які поклали голови за наше майбутнє.
Хай пам'ять про всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі...

Роковини Голодомору

Пом’янемо сьогодні тих великомучеників нашої тяжкої історії – мільйони українських селян, жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору.
Згадайте нас — бо ми ж колись жили.
Зроніть сльозу і хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.

Туристичні змагання

Участь десятикласників у туристичних змаганнях, присвячених Дню козацтва та захисників України. Ура! У нас ІІ місце!

Свято Першовересня

Після піднесено урочистого Богослужіння зібралася вся шкільна родина Гніздичівської ЗОШ І - ІІІ ступенів на святкову лінійку, присвячену початку навчального року. Згодом пролунав Перший дзвоник, який покликав школярів у Країну знань. Цікаво, із захопленням пройшов урок - тренінг у 10 класі "Людина серед людей". Учні збагнули, що треба бути добрими, нести у своєму серці світле сонечко любові до всього світу, уміти зігріти й освітити своєю любов'ю, турботою, ласкою, щирістю ближніх. Кожен із десятикласників постарається нести з гідністю звання Людина.

Тараканів - Луцьк - Дубно

Чудового недільного ранку учні 7-го, 8-их та 10 класів мандрували мальовничими куточками Рівненської та Волинської областей. Разом із наставниками Михайлунів Л. І., Сагайдак В. М., Швед Т. В., учителем Коцюбою-Михайлунів В. І. відвідали Тараканівський форт XIX ст., Дубенський замок XV ст., замок Любарта XIV ст., захопилися архітектурними пам'ятками Луцька (костелом Петра і Павла, будинком із химерами, будинком родини Косачів, у якому проживала Леся Українка, Лютеранською кірхою, церквою Покрови Пресвятої Богородиці). Побували біля р. Стир, куди ходила відпочивати і творити Леся Українка. Учні повернулися додому з великим захопленням і задоволенням від поїздки.